Saules paneļi kalkulators, saules paneļi privātmājai, saules paneļu komplekts!

Socionika ir spēcīgs instruments darbā ar personāla atlasi. Ar socionikas palīdzību, var katrai vakancei atrast atbilstošāko kandidātu, pēc tā dabas dotajām spējām un talantiem.

 

Veiksmīgu darbinieka spēju realizāciju veido:

  • Atbilstošs amats – varbūt Tavā uzņēmuma jau ir vajadzīgais darbinieks, bet tas strādā tam nepiemērotā amatā. Veiksim personāla auditu un situācijas analīzi.
  • Atbilstošs motivācijas veids - katram no sociotipiem tas ir citādāks, to atklāj socionika, kas paredz visprecīzāko motivācijas veidu katram darbiniekam (vienam tas ir savs un uzņēmuma statuss, citam primārā būs pašrealizācija, kolēģi vai skaidri darba noteikumi, uzdevumi).
  • Atbilstošs darba ritms – katram ir savs pieņemamais darba ritms. Citiem patiks mainīgs darba ritms, mainīgas situācijas, mainīga dinamika, bet citiem mierīgi, vienmērīgā tempā pildīt sev dotos uzdevumus.
  • Darbam saderīgi kolēģi – svarīgi ir saderīgi kolēģi un komanda, lai spētu noformulēt un pēc tam arī sasniegt kopīgos uzņēmuma mērķus. Sapratne starp tiešo darba vadītāju un padoto, lai efektīvi veiktu darba uzdevumus.

 

Ilgtermiņā labs darbinieks ir tāds, kurš būs pareizajā vietā, kopā ar saderīgiem kolēģiem, spēs sniegt uzņēmumam savu labāko darba produktu. Izvēloties veikt socionikas auditu uzņēmumā, Jūs sniedzat dāvanu sev un saviem darbiniekiem.

Uzņēmumu vadītajiem sniedzam darba instrumentu, kas kalpos par peļņas gūšanas, harmonijas un izaugsmes avotu.