Saules paneļi kalkulators, saules paneļi privātmājai, saules paneļu komplekts!

Personības izziņas un karjeras konsultācija

 

Ja esi sevis meklējumos vai arī jūti, ka ir daudz neatbildētu jautājumu par sevi, tad personības izziņas vai karjeras konsultācija Tev noderēs. Konsultācija, kas balstītas uz socioniku, Tev palīdzēs saprast, ar ko dzīvē vislabāk nodarboties, kā arī ļaus uzzināt, par ko beigt raizēties!

 

#Kā tas notiek?

 

Konsutācija notiek online - sazvanoties skype. Lai noteiktu cilvēka sociotipu, tiek veikta intervija, kas ilgst 30 līdz 40 minūtes. Intervijas laikā tiks analizēta Tava valoda, intonācija un informācijas pasniegšanas veids, kā arī neverbālie aspekti, reaģējot uz dažādām tēmām. Visbiežāk intervijā tiek uzdoti vispārīgi jautājumi, kurus parasti uzdod, pirmo reizi satiekoties. Papildus tipa diagnostikai tiks izmantota zīmējumu analīzes metode.

Tev tiks uzdoti arī specifiski jautājumi, kas saistīti ar Tavu darbu un ikdienas gaitām.

Nobeigumā tiks uzdoti jautājumi, ar kuru palīdzību tiks precizēts Tavs sociotips - visbiežāk tie ir pāris jautājumi par Tavām spēcīgajām un vājajām funkcijām (tie ir psihes aspekti, kurus ikdienā izmantojam dažādu darbību veikšanai vai lēmumu pieņemšanai).

 

#Kad ir noteikts sociotips, var sākt pilnvērtīgu konsultāciju:

  • Tu uzzināsi par savām spēcīgākajām funkcijām – dabas dotajiem talantiem, ko Tu pats, iespējams, neapzinies; ar ko Tu spētu nodarboties katru dienu un nepagurt; Tev tiks palīdzēts rast atbildi uz jautājumiem: Kā attīstīt  savus talantus? Ar ko nodarboties, ja Tev ir sajūta, ka šobrīd nestrādā sirdij tuvā profesijā?
  • Tev pastāstīts par to, kādu masku valkāt sabiedrībā, kādi ir Tavi uzskati par to, kādam Tev būtu jāizskatās.
  • Tu tiksi informēts, par ko visbiežāk konkrētā tipa pārstāvji ir nepārliecināti, kādi ir viņu kompleksi, kā arī to, par ko viņiem noteikti nevajadzētu raizēties.
  • Kopā ar Tevi tiks rastas atbildes par to, kas ir jānodrošina, lai spētu labi veikt savus darba pienākumus un kas Tevi motivē darbam.
  • Tāpat tiks aplūkoti jautājumi par to, ko Tu vēlies saņemt attiecībās un kas ir tas, ko Tu dabīgi sniedz attiecībās. (Ir iespēja atsevišķa konsultācija otrās puses meklētājiem, sniedzot ieskatu par to, kāds ir saderīgais partneris un kādas būtu Tavas ideālās attiecības).
  • Konsultācijā tiks pastāstīts arī par īpašām specifiskām personības iezīmēm no Reiņina pazīmēm (Grigorijs Reiņins, pamatojoties uz socionikas pamatlicējas Aušras Augustinavičūtes novērotajām pazīmēm, veica tālākos pētījumus un definēja tos  konkrētāk. Reiņina pazīmes parādīs kāds ir Tavs darba stils, kādā kompānijā labāk strādāt, par to cik ātri pieņem lēmumus, kā pieņem citus cilvēkus, cik ilgi spēj komunicēt ar vienu cilvēku, un vēl dažādas interesants nianses.

 

#Karjeras konsultants:

 

Mg.sc.sal Ineta Meldere – personāla atlases projektu vadītāja, Socionikas kluba vadītāja. Ar spēcīgu dabas doto talantu – konsultēt un rast veidu, kā atrast sirdij tuvu nodarbošanos, justies komfortablāk un pilnvērtīgāk, kā dzīvot vieglāk. 

 

#Konsultācijas ilgums:

 

1,5 līdz 2 stundas

 

#Maksa par vienu konsultāciju:

 

60.00- EUR (iesk. PVN)

 

Priekšapmaksa pirms konsultācijas!

 

#Norises vieta:

 

Online - sazvanoties skype

 

#Pieteikšanās:

 

Lai pieteiktos konsultācijai, lūdzu  Aizpildi pieteikuma anketu

Atstāj ziņu/jautājumu
* Vārds
Uzvārds
* E-pasts
Telefons
- vēlos saņemt atbildi e-pastā
- vēlos saņemt atbildi pa telefonu
Piezīmes