Saules paneļi kalkulators, saules paneļi privātmājai, saules paneļu komplekts!

Prāta atkļūdošana  

 

Šī ir metode, kas ir balstīta uz neiroplasticitāti, kas pizitīvi maina neironu savienojumu. Šī konsultācija aizved Tevi pašu pie sevis. Viena no lietām, ko es konsultācijas laikā daru  - lieku Tev ieraudzīt prāta ierobežojumus. Tas nenotiek šamaniskā vai astrālā veidā, bet gan caur sarunu. Cilvēks, kurš vēlas nonākt pie sevis, kurš vēlas apgaismoties, viņam nepieciešama ir tikai saruna ar to cilvēku, kurš jau ir tur - pie sevis, kurš ir sapratis, kas viņš ir un spēj jau tālāk nodot citiem šīs zināšanas un sajūtas.

 

Sarunas laikā, notiek prāta atkļūdošana  - Tu sāc apzināties kādas ir Tavas prāta kļūdas un kādus ierobežojumus esi uzlicis sev dzīves laikā un vienu pēc otras Tu tās apzinies - gan par attiecībām, gan par naudu, gan par sevi kopumā. Pamazām atgriezies pie sevis.

 

Lai procesu padarīt daudz efektīvāku, pirms konsultācijas ir jānoklausās 5h video lekcijas. Tās klausoties jau būs daudzas lietas skaidras un konsultācijā izrunāsim to, kas vēl palicis.

 

Pēc sarunas arī mazinās vai izzūd kompulsīvā domāšana - kad visu laiku maļas domas uz riņķi un pilna galva ar domām, kā rezultātā ir samazināta produktivitāte un nogurums.

 

Pirmkārt, ir jāzina, ka vari būt laimīgs un vari būt apmierināts ar dzīvi visās tās sfērās. Tad tas ar Tevi arī notiks.

 

Otrkārt, vajag tikai izvēlēties ceļu, pa kuru iet un būt laimīgam. To var iemācīties ikviens. Tie, kas vēlas apzināties sevi, droši vien ir izmēģinājuši daudz ko – grāmatas, kursus, meditācijas, braucienus uz Indiju, būšanu pie dabas un vēl daudz citu metožu, kas pietuvina apzinātībai un mieram. Dažiem tas palīdz, bet apzināšanās procesu var paātrināt saruna ar cilvēku, kurš to jau ir izpratis.

 

Šī konsultācija noderēs, ja Tev ir:

 

+Vēlme būt pašpietiekamam cilvēkam.

+Vēlme beidzot dzīvot tā, kā vēlies un saprast, kā darīt, lai vēlmes piepildās.

+Vēlme atrast sevi, lai nav jāskrien visu dzīvi sevi meklējot.

+Vēlme iegūt mieru un māju sajūtu sirdī.

+Vēlme būt brīvam no negatīvo notikumu ietekmes.

+Vēlme iegūt mieru attiecībās ar otro pusi un bērniem, kā arī citiem līdzcilvēkiem.

+Vēlme darīt darbu ar mīlestību.

+Vēlme atbrīvoties no līdzatkarības.

+Vēlme būt mierā ar sevi un mīlēt sevi.

+Vēlme baudīt dzīvi.

+Vēlme izveidot mīlestības pilnas partnerattiecības.

 

Kas notiek konsultācijas laikā? Tātad tā ir saruna. Saruna Tev ar mani, par Tevi pašu. Tā teikt, mēs varam prātu uztvert kā biodatoru, kurš pārpārēm ir piebāzts ar dažādām programmām, kuras mums gan ir, gan nav vajadzīgas. Un tad tur vēl ir uzradušies dažādi vīrusi, kas liek mums būt nelaimīgiem un domāt dažādas domas, kas pašiem nepatīk un liek būt neapmierinātiem. Šo sarunu var uztvert kā šo programmu athakošanu, uzlaušanu un vīrusu izdzēšanu. Pēc tam, beidzot vienreiz par visām reizēm, ir skaidrs, kā Tavs prāts ir darbojies līdz šim un kā Tu vari pats to vadīt, un kā būt laimīgs. Kā apstādināt to kompulsīvo domāšanu un būt mierīgam. Kā būt apmierinātam pašam ar sevi. Šīs sarunas laikā notiek sevis iepazīšana un Tu beidzot saproti, kas ir prāts, kas esi Tu, kādā veidā ir uzbūvēta pasaules kārtība. Un tad beidzot ir miers pašam ar sevi. Un tad sākas savas dzīves veidošanas process. Un to var sākt darīt jebkurā vecumā, nav jādomā, ka 30, 50 vai 70 gados visa dzīve ir nodzīvota un viss ir beidzies. Daudzi jau 30 gados jūtas kā 200gadīgi, jo nav miera. Ir nepieciešami tikai daži klikšķi Tavās smadzenēs un vari būt atkal savā bērnības vieglumā, un atkal baudīt dzīvi, kā tad, kad nebija problēmu.

Tā būs saruna divatā ar mani. Mēs izrunāsim to, uz kādiem pamatiem līdz šim esi balstījis savu dzīvi un kāpēc nav sanācis, kā vēlējies, kāpēc vienmēr beigās pietrūkst tās laimes sajūtas. Kāpēc neesi laimīgs pastāvīgi. Kādas ir programmas, bloki un enkuri, kas sēž Tevī un neļauj baudīt dzīvi. Un tad, aiz tā visa, atradīsim arī Tevi. To, kuru esi vienmēr meklējis. 

 

#Sarunas ilgums – aptuveni 1.5 līdz 2 stundas. Video skatīšanās laiks mājās 5 stundas.

 

#Sagatavošanās sarunai - neko nesadomājies, bet esi gatavs, ka vairs uz dzīvi neskatīsies tā, kā iepriekš. Dzer daudz ūdeni ar citronu – tas palīdzēs konsultācijas laikā ātrāk sajust sevi.

 

#Cik sarunas būs nepieciešamas - daudziem pietiek ar vienu sarunu, bet ir, kam vajadzēs 2 vai 3 sarunas. Tas ir atkarīgs individuāli no katra paša, bet nonākt pie sevis var ikviens.

 

#Ja, vēlies pieteikties - Aizpildi pieteikuma anketu

Iespēja pieteikties arī 4 nodarbību kursam

 

#Konsultācijas notiek - Online - sazvanoties skype

 

#Konsultācijas maksa 80.00 EUR.