Saules paneļi kalkulators, saules paneļi privātmājai, saules paneļu komplekts!

 

ISFP tips (Dimā) piemērotākās profesijas

Stirpās puses: Radoša pieeja attiecībām ar cilvēkiem, spējīgs atrast kontaktu arī ar tiem, kuriem komunikācija nav stiprā puse. Rada sev apkārt skaistu vidi, izskatīgi un pievilcīgi cilvēki, kas izjūt smalki savas un citu komforta vajadzības.

 

Dimā pieder pie Socioālo sociotipu kluba: (Dimā, Igo, Napoleons, Draizers), kura uzdevums ir sabiedrības dzīves stabilizēšana, individuāla pieeja katram, sabiedrības informācijas aprites uzturēšana, pasākumu organizēšana, viesmīlība, aprūpe, komforts,  ainavu un vides dizains, kvalitatīvs roku darbs, pirmsskolas un pamatskolas skolotāji.

 

Šī kluba sociotipiem piemērotākās profesijas: rūpes par citiem, sociālais darbs, medicīna, izklaides pasākumu organizēšana, rūpes par izskatu: stils, vizāža, matu kopšana, apģērbu šūšana, dizains, kulinārija.

Ņemot vērā kvadru vērtības, darbs, kas attiecas uz izskatu un izklaidi, vairāk der alfa kvadras pārstāvjiem Dimā un Igo, bet sociālais darbs, medicīna – vairāk der gamma kvadras pārstāvjiem Draizeram un Napoleonam.

 

Komunikācijas veids: apmainīšanās ar emocionālās pieķeršanās apliecinājumiem.

 

Individuāli piemērotākās profesijas un darba specifika:

 

 • Bieži domā par darba apstākļiem, kādos strādā un kādos velētos strādāt. Mīl kritizēt slikti pārdomātus un neērtus darba, mācību vai atpūtas apstākļus.
 • Ja darbs patīk un ir labas attiecības darbā ar kolēģiem un vadītāju, tad darbu dara ļoti rūpīgi un ar kvalitāti. Bet ļoti svarīgs būs arī atalgojums. Labi dzīves apstākļi ir norma.
 • Vislabāk Dimā sevi realizē sociālajā sfērā. Labi var nodibināt un uzturēt komerciālus kontaktus, veiksmīgi strādā tur, kur var apkalpot vienu konkrētu cilvēku.
 • Dimā ir speciālists, kas kolektīvā rada un nodrošina patīkamu atmosfēru. Viņš – šarmants un kopts darbinieks, mazais vairumtirgotājs, nelielas firmas komercdirektors, diplomāts – menedžeris.
 • Dimā labi strādā reklāmas un izdevniecības jomā, bet var trūkt jaunu ideju. Var būt ideju izpildītājs, nepretosies visam jaunajam. Skaisti var noformēt dažādus reklāmas izdrukas maketus, mājaslapas. Dizaineris. Var sadarboties ar klientiem kā projektu vadītājs.
 • Atpūtas organizētāji, tūrisma joma. Piemeklēs klientiem ērtāko un patīkamāko variantu atpūtai, spēs labi novērtēt viesnīcu un restorānu kvalitāti.
 • Viņiem labi padodas kvalitātes kontroliera darbs. Var labi novērtēt produktu un pakalpojumu kvalitāti, kā arī paskaidrot, kas tajā apmierina vai neapmierina.
 • Augstas klases viesmīlis restorānos un glaunās kafejnīcās. Spēj labi sagaidīt viesus un parūpēties par to labsajūtu. Ņems vērā to vēlmes pēc ērtībām.
 • Zāles pārraugi restorānos un kafejnīcās – ja izteikta sensorika, redzēs, kas kur trūkst un ko nepieciešams uzlabot, lai tiktu nodrošināti labi apstākļi gan klientiem, gan darbiniekiem.
 • Aukles darbs – atrod kopīgu valodu ar bērniem, var tos uzmundrināt. Ņems vērā bērna vēlmes, vienmēr to glīti kārtīgi apģērbs un pabaros. Patīk spēlēties un rotaļāties ar bērniem. Rotaļu daļa var tikt izpildīta, bet ne vienmēr parūpēsies par to, lai bērns izpilda mājasdarbus. Var arī atrast radošu pieeju mācību apguvei.
 • Daudz ko prot taisīt paši ar savām rokām. Praktiski cilvēki. Tāpēc var strādāt vietās, kur nepieciešams roku darbs savienojumā ar skaistumu: skaistumkopšanas speciālisti, manikīri, frizieri, kosmetologi, šuvēji, veidot mazus rokdarbus – pērļošana, tamborēšana. Konditorejas izstrādājumu garnēšana un pasniegšana.
 • Biroja administratori: var apsaimniekot mazu biroju, vienīgi dokumentos var būt kļūdas, bet radīs patīkamu gaisotni. Ne vienmēr praktiski spēs iekārtot biroju.
 • Veiksmīgi izpilda arī aktiera lomas, spēj labi iejusties dažādos tēlos. Var būt bērnu pasākumu vadītājs, spēlējot dažādu pasaku tēlu lomas.
 • Ja ir kādas firmas vadītāja lomā, tad vairāk pildīs funkcijas, kas attieksies uz klientu vadību un sabiedriskajām attiecībām. Grūtības sagādā uzdevumu deleģēšana un firmas pārvaldīšana.
 • Maza apjoma produktu pārdevējs – spēs katram klientam atrast nepieciešamo pieeju un pastāstīs par produktiem. Ļoti kārtīgi attieksies pret precēm, kas viņam jāpārdod, bet spēs pārdot tikai to, par kā kvalitāti ir pārliecināts.
 • Dārza un interjera dizaineri. Dimā ir laba gaumes sajūta, tāpēc varēs ieteikt, kā iekārtot dārzu. Viss var labi un gaumīgi izskatīties, bet var būt arī nepraktiski. Praktiskajā jomā ir nepieciešama palīdzība.
 • Pavāru kursu pasniedzēji. Vīna kursu pasniedzēji. Smalki var aprakstīt dažādas garšu nianses un skaisti noformēt ēdienu.

Apģērbu modelētājs, namdaris, galdnieks, juvelieris, dārznieks, gobelēnu meistars, podnieks, mākslinieks, interjera dizaineris, ainavu dizaineris, šefpavārs.

Medicīna: fizioterapeits, masieris, zobārsta palīgs, rentgenologs, asistents ārstam, veterinārārstam, kosmetologs. Mežsargs, botāniķis, ģeologs, sākumskolas skolotājs, humanitāro priekšmetu, kulturoloģijas, mūzikas skolotājs, oficiants, reģistrators, sekretārs, menedžeris darbam ar klientiem.

 

Svarīgi, lai izvēlētā profesija nav saistīta ar finansēm, ekonomiku un jaunu tehnoloģiju izgudrošanas jomā.

 

Vāja intuīcija, bet stipra sajūtu sensorika: nebūs ideju bagāti, bet lietām pieies no praktiskās puses. Spēj parūpēties par savām un citu sajūtām.

 

Spēcīga emociju ētika un vāja darbības loģika: vairāk paļausies uz savām izjūtām nekā uz loģisku risinājumu.

 

Iracionāls dzīves stils: spēs vairāk pielāgoties esošai situācijai. Var neiekļauties termiņos un nepabeigt lietas līdz galam.

 

Intraversija: spējīgs iedziļināties vienā lietā un pievērsties tās kvalitātes izkopšanai.

 

 

Ja vēlies pieteikties karjeras konsultācijai zvani: 27542276 vai raksti info@pertipo.lv

Atstāj ziņu/jautājumu
* Vārds
Uzvārds
* E-pasts
Telefons
- vēlos saņemt atbildi e-pastā
- vēlos saņemt atbildi pa telefonu
Piezīmes