Saules paneļi kalkulators, saules paneļi privātmājai, saules paneļu komplekts!

INFP tips (Jesēņins) piemērotākās profesijas

 

Stiprās puses: Spēcīga intravertā intuīcija, kas vērsta uz iekšējās pasaules būtību, kā arī spēcīga emociju ētika, kas ļauj izprast savas un citu emocijas. Labi prot motivēt citus cilvēkus un saskatīt gaišo pusi ikvienā situācijā. Izjūt citu cilvēku emociju pasauli un zina, kādas emocijas var citiem piemērot dažādās situācijās.

 

Jesēņins pieder pie Humanitāro sociotipu kluba: kura uzdevums ir sabiedrības dzīves un kultūras attīstība, talantu kopšana, garīguma attīstīšana, pedagoģija, informācijas iegūšana, scenāriju radīšana, dramaturģija,  teātra māksla, terapija, diplomātija, labdarība.

 

Šī kluba sociotipiem piemērotākās profesijas: pasniedzēji, māksla, t.s. gleznas, dzeja, literatūra, vēsture, filozofija, reliģija, psihiloģija. Jeseņinam un Hamletam daudz tuvāka būs māksla viņiem izsaucošu emociju  kontekstā, pagātnes atmiņu saglabāšana. Hakslijam un Dostojevskim – mācība par cilvēka dvēseli.

Komunikācijas veids: apmanīšanās ar emocionālās pieķeršanās apliecinājumiem.

 

Individuāli piemērotākās profesijas un raksturojums: 

 

  • Spēj izjust cilvēku būtību, tāpēc var strādāt par psihologiem un psihoterapeitiem.
  • Spēj motivēt cilvēkus sasniegt viņu mērķus, tāpēc labi veicas kouča profesijā.
  • Labi veicas valodās, var strādāt par pedagogiem un pasniegt valodas, kā arī var būt tulkošanas speciālisti.
  • Bieži Jesēņiniem ir laba gaumes izjūta, tāpēc var piemeklēt cilvēkiem atbilstošu apģērbu, lai akcentētu tā iekšējo būtību – stilista profesija. Var modelēt tērpus un arī šūt tos.
  • Bieži Jesēņini aizraujas ar dažādām ezotēriskām lietām, jo spēj izjust savu un citu iekšējo pasauli. Kā hobiju vai pamatnodarbošanos var izvēlēties arī astroloģiju, rūnas, numeroloģiju. Jogas pasniedzēji, meditācijas.
  • Klientu apkalpošana dažādās nozarēs – spēj samierināt konflikta situācijās cilvēkus. Nedaudz pat vēlas konflikta situācijas darbā, lai tās radoši varētu atrisināt.
  • Spēj strādāt arī apstākļos, kādos citi nespētu ilgi noturēties – pansionātos un sociālās aprūpes iestādēs. Atradīs ar katru klientu kopīgu valodu.
  • Aktiermākslā var sasniegt labus panākumus, jo izjūt katru lomu ļoti spēcīgi.
  • Jesēņiniem ir talants izpaust sevi mākslā, atklājot to skaistumu un savus noslēpumus, izmantojot metaforas un izdomātas rakstu zīmes. Kā mākslinieki un datordizaineri spēj radīt ļoti interesantus darbus – tajos ir kaut kas jauns un nebijis – mākslas darbi ir emocionāli un piesātināti.
  • Var strādāt par gidu muzejos  un atainot vēsturiskos notikumus caur savu dziļo izpratni par tiem. Var būt labi vēsturnieki, jo izjūt vēsturisko notikumu gaitu un ietekmi uz esošo laika posmu.

Labāk, ja Jesēņina darbam ir humanitārs novirziens. Labi strādā tur, kur vajadzīgas elegantas attiecības ar nedaudz cilvēkiem.
Jesēņini var būt labi sekretāri, tulki, bibliotekāri, literāti, mākslinieki, žurnālisti, aktieri, mūziķi, komponisti, pasniedzēji – humanitārās zinātnēs, mākslā, psihologi, sociālās sfēras darbinieki, kouči - motivētaji, mācītāji, rakstnieki/dzejnieki, bibliotekāri, bibliogrāfijas speciālisti, valodas korekcijas speciālisti, reliģiskie apgaismotāji, misionāri, baznīcas kalpotāji. Žurnālisti, imidža un stila speciālisti, vizāžisti, interjera noformētāji. Viņi var labi sevi realizēt arī mākslas jomā (kā teātra kritiķi, dzejnieki).

 

Spēcīga intuīcija, vāja sensorika: Vairāk dzīvos savos sapņos un ideju pasaulē nekā sensorajā realitātē – šeit un tagad.

 

Spēcīga emociju ētika un vāja darbības loģika: Vairāk paļausies uz savām izjūtām nekā uz loģisku risinājumu.

 

Iracionāls dzīves stils: Spēs vairak pielāgoties esošai situācijai. Var neiekļauties termiņos un nepabeigt lietas līdz galam.

 

Intraversija: Spējīgs iedziļināties vienā lietā un pieiet tās kvalitātes uzlabošanai.

 

Ja vēlies pieteikties karjeras konsultācijai zvani: 27542276 vai raksti info@pertipo.lv

 

Atstāj ziņu/jautājumu
* Vārds
Uzvārds
* E-pasts
Telefons
- vēlos saņemt atbildi e-pastā
- vēlos saņemt atbildi pa telefonu
Piezīmes