Saules paneļi kalkulators, saules paneļi privātmājai, saules paneļu komplekts!

1. Fizika - Es+, Jūs- Privātīpašnieks. 
Visi materiālās pasaules jautājumi ir vērsti tikai uz sevi vai savu ģimeni un tuvākajiem. Visa materiālā pasaule dalās - "ir mans" vai "nav mans". Viss "mans" atrodas privātīpašnieka varā. Viņš nezina kā pielāgoties citu cilvēku fiziskajām vajadzībām. Ja kāda sveša lieta nonāk privātīpašnieka rokās, kas nepieder viņam - to vienkārši var nepamanīt un rezultātā salauzt vai sabojāt. Jebkas, kas viņam nepieder, nav arī nekādas vērtības.
Pirmās fizikas cilvēkiem nepatīk uzņemties atbildību par svešām lietām un cilvēkiem. Ar savām lietām (tas viss, kas pieder pie materiālās pasaules - mantas, nauda, ārējais izskats, fiziskā labsajūta) rīkojas ļoti atbildīgi, kārtīgi un rūpīgi. Praktiski neiespējami ir pārliecināt šo cilvēku, kaut ko mainīt vai kā savādāk attiekties pret savām materiālajām vērtībām. Grūti mainīt savus ieradumus attiecībā uz izskatu un mantu un ja maina ieradumus, tad tikai pēc iekšējās iniciatīvas. Šos cilvēkus dažkārt var nosaukt par sliņķiem, jo uz citu iniciatīvu kaut ko darīt savā labā, mēdz nereaģēt.
2. Griba - Es+, Jūs+ Džentelmenis. 
Realizējot savas vēlmes, džentelmenis vienmēr ņem vērā arī citu vēlmes. Džentelmenis vienmēr interesējas arī par citu vēlmēm un meklē kompromisu, ja citu vēlmes ir pretējas viņējām. Visās savās darbībās Džentelmenis rūpējās un nodrošina, ka netiek pārkāptas neviena tiesības un arī viņa intereses. Džentelmenis vienmēr gatavs piekāpties (saprāta robežās) vai vienkārši apspriest veidu kā panākt kompromisu. Atvērts diskusijām un sarunām kopīgu mērķu sasniegšanai. Pēc viņa domām, noteiktās robežās viss ir iespējams, un šīs robežas džentelmenim ir skaidri novilktas un saprotamas. Džentelmenis nekad neuzspiež savas vēlmes citiem, bet tieši otrādi, palīdz apkārtējiem tik skaidrībā ar savām vēlmēm un ir noskaņots uz dialogu, lai palīdzēt izprast savas vēlmes.
3. Loģika – Es-, Jūs- Skeptiķis.  
Skeptiķis rūpīgi pārbauda loģiskumu un saskaņotību jebkurā argumentā vai spriedumos. Turklāt viņš netiek galā ar lielo informācijas apjomu un nespēj novērtēt pamatojuma rezultātus, un bieži gadās, ka ļoti vērtīga informācija tiek atmesta, kā nevajadzīga un lieka, jo nebija pietiekoši daudz loģisku izskaidrojumu un faktu tai. Skeptiķis nojauš par savu informācijas apstrādes nespēju, tāpēc visur sagaida klupšanas akmeņus un gaida kur būs loģikas lamatas. Skeptiķis ļoti slimīgi uztver kritiku savā pārliecībā un spriest spējās, ar grūtībām atkāpjas no sava viedokļa, pat ja jūt, ka viņam nav taisnības. Pārliecināt Skeptiķi var tikai pakāpeniski un neatlaidīgi izklāstot informāciju un faktus no dažādām pusēm un sistemātiski pārbaudot vai skeptiķis ir uztvēris domu. Jūtot savu nepārliecīgu, viņš dažkārt atsakās kaut ko paust un racionalizē, jo ļoti baidās pieļaut kļūdas, veidojot loģisku spriedumu ķēdi. Biežāk viņi iesaistās strīdos, un gūst lielu prieku un gandarījumu, ja tomēr ar savu viedokli ir apgāzis pretinieka loģiskos argumentus. Bet neskatoties uz uzvaru strīdā, viņam nepieciešams autoritatīvas personas apliecinājums par viņa taisnību ar plašu izklāstu par viņa loģiskajiem spriedumiem.
4. Emocija – Es-, Jūs+ Žāvulis. 
Žāvulim, paša emocijas ļoti maz nozīmē. Viņš nav pārliecināts par savām emocijām un arī par to esamību. Kaut arī viņš pievelk emocionālo cilvēku uzmanību. Žāvulis ir spējīgs aplipināties ar citu emocijām: smieties, kad citi smejas un skumt, kad citi skumst. Tai pašā laikā viņu var sakaitināt tas, ja kāds vēlēsies noskaidrot viņa emocionālo stāvokli un piemēroties tam. Žāvulim, tas varētu likties neīsti. Ceturtās emocijas nēsātājs patstāvīgi ir atkarīgs no apkārtējo emocionālā vērtējuma īpaši, ja tas atkarīgs no viņa augstākstāvošajām funkcijām. Ar laiku Žāvulis iemācās šablonus pēc kā vērtēt attiecībā pret uz cilvēku savstarpējām attiecībām, morāli, par mākslas darbiem, bet šo viedokli var viegli mainīt, jo šīs tēmas viņam nav būtiskas.
Valērijs Vorobjovs www.психософия.com