Saules paneļi kalkulators, saules paneļi privātmājai, saules paneļu komplekts!

Tievēt, nomest svaru, gatavoties pludmales sezonai, iekāpt par vienu izmēru mazākā tērpā, 
kā nepārēsties un vienmēr justies viegli utt... vārdu salikums dažāds, 
bet tēma jau viena, uzturēt sevi labā formā.

 

 

Statistiski ir pierādīts, notievēšanas jautājums nodarbina katru ceturto sievieti un katru astoto vīrieti uz planētas. Liekā svara problēma ir radusies ne jau šodien, un dienas kārtībā pastāvēs vēl ilgi, jo šī tēma rūp pat tādiem cilvēkiem, kuriem ir tikai neliels liekais svars.

Tu vari būt vienkārši neapmierināts ar savu izskatu spogulī, bet vari arī sajust visus liekā svara “jaukumus" gan fiziski, gan veselības problēmu izskatā. Un, lai tiktu ar šo neapmierinātību galā, kā jau jebkura rezultāta sasniegšanai, ir nepieciešams atbildēt uz SAVU KĀPĒC? Un šajā gadījumā - KAPĒC ES VĒLOS NOMEST SVARU?

Katram no mums, lai sāktu rīkoties ir nepieciešams atrast TĀDU MOTIVĀCIJU, kura, kā buldozers, vadīs mūs caur visām “ciešanām”, caur savu apņemšanos izpildīšanu, lai kā gibētos ar sevi sarunāt - “sākšu rīt”, “darīšu rīt” utt...  Izrādās, ka tieši šādas motivācijas atrašana ir pats grūtākais. Tādēļ ieteicams svara nomešanas nodarbības uztvert kā patīkamu laika pavadīšanu, kas dod Tev labumu. 


Iespējams, ka zemāk esošajā sarakstā varēsi atrast savu motivāciju:

 

 1. Atrast iemeslu lepoties ar sevi, jo beidzot dari to, par ko esi jau ilgu laiku domājis, ka esi ticis galā ar slinkumu. Tad, kad esi ceļā uz veselīgu dzīvesveidu, to ir svarīgi apzināties. 
 2. Uzlabot pašsajūtu un veselību: samazināsies aizdusa, samazināsies asinsspiediens, locītavu sāpes, uzlabosies vielmaiņa utt...
 3. Paplašināt ikdienas fizisko aktivitāšu iespējas: vieglāk kustēties, vieglāk kāpt pa kāpnēm, vieglāk strādāt dārzā, vieglāk spelēties un skraidīt kopā ar bērniem...
 4. Samazināt psiholoģiskās problēmas, kas saistītas ar lieko svaru. Palielināt pašcieņu.
 5. Ārējā izskata dēļ. Ikvienam, neskatoties uz vecumu, ir vēlme ģērbties skaisti un moderni. Diemžēl cilvēkam ar lielu svaru, to ir ļoti grūti izdarīt, jo mūsdienīgus un modernus modeļus pārsvarā šuj līdz 48 izmēram…
 6. Satikt vienādi domājošos. Iespējams, ka Tev apkārt esošie sākumā neatbalstīs Tavas aktiviātes,  tādēļ šīs idejas piekritēju vidū atradīsi gan “elkoņa sajūtu”, gan daudz jaunus draugus.
 7. Uzlabot attiecības ģimenē.
 8. Samazināt risku bērniem pārmantot kaitīgu dzīvesveidu, kas noved līdz aptaukošanās problēmai un citām saslimšanām.
 9. Palielināt profesionālās iespējas, tai skaitā profesionālo izaugsmi.
 10. Nopirkt drēbes lētāk! Vispārzināms fakts, ka liela izmēra drēbes maksā dārgāk!
 11. Iepatikties sev! Tavs attēls spogulī, kas priecē (par šo tēmu un tās labumiem ir ļoooooti daudz pētījumi un raksti)! Tā noteikti ir izcila balva par tievēšanu un svara nomešanu, un cenšanos pēc slaidas figūras! 
 12. Pieradināt sevi pie regulāriem vingrinājumiem, lai uzturētu labu garastāvokli un enerģiju visai dienai.  
un šo sarakstu, manuprāt, var turpināt ļoti ilgi... 


Ja kaut uz 2 teikumiem, Jūs variet atbildēt ar "JĀ", tad zemāk pieminētās nodarbības ir priekš Jums.

 


Kā mēs darbosimies?

 

1-ā nodarbībā saņemsiet pamata sapratni: 
1. Par BodyFlex, mācīsieties šīs sistēmas elpošanu. Ar pirmo elpas vilcienu mēs ierodamies šajā pasaulē, ar pēdējo no tās atvadāmies. It kā zināma patiesība, dabiska un... nenovērtēta. Elpot māk visi, gaiss par brīvu, tomēr...  
2. Par to, kāpēc bieži mums svars ir ļoti mainīgs, kāpēc dažākārt tā ir cīņa ar vējdzirnavām, kāpēc ir tā, ka ikdienā arvien vairāk naudas tērējam pārtikai, it kā ēdam pariezi, bet rezultāts neapmierina.

 

 
2-ā nodarbībā: 
1. Atkārtosiet BodyFlex sistēmas elpošanu. 
2. Mācīsieties vingrojumu kompleksu, kuru izpildīsiet elpošanas laikā. 
3. Sadalīsieties pa grupām, pēc pašu izvēles - vienas grupas dalībnieki apmeklēs regulāras nodarbības, elpos un  vingros manā pavadībā vairākas reizes nedēļā, otras grupas dalībnieki elpos un vingros mājās, par kontroli no manas puses ar katru vienosimies atsevišķi. Par visu sīkāk varēsiet noskaidrot tikšanās reizē.
Kad būsiet pieradinājuši sevi pie regulāriem vingrinājumiem, ikdienā to izpildīšana prasīs tikai 20 minūtes, 
kā rezultātā gan uzturēsiet formu, gan arī dienā jutīsieties enerģētiski piepildīti.
 
Jaunas grupas nodarbības 18. un 25.februārī 11.00 - 12.30 
 

Vieta - Matīsa iela 46 (ieeja caur pagalmu).
Maksa par abām nodarbībām līdz 11.februārim 25.00EUR, no 12.februāra 35.00EUR.
Iespējamas Skype konsultācijas.

 

 
Bodyflex. Kas tas ir?

 

 

 

 

 

Bodyflex – vingrojumu komplekss, kas balstīts uz pareizu elpošanu un virzīts uz konkrētu muskuļu grupu stiepšanu. Bodyflex galvenais uzsvars koncentrējas uz elpošanu, kas būtiski atšķiras no ierastās elpošanas. Bodyflex ideja ir par to, ka daudzas ķermeņa problēmas ir saistītas ar skābekļa trūkums audos. Veidot ķermenī skābekļa rezerves un piesātināt ar to ķermeni, var mākslīgi radot īslaicīgu ventilācijas pārtraukumu, t.i. aizturot elpu, savukārt, hiperventilācija plaušās, ļauj organismam pēc elpas aizturēšanas, absorbēt vairāk skābekli nekā ierasts, kas savukārt, veicina ķermeņa formas uzlabošanu un veselības atgūšanu. 
 


Ir fakts, ka mūsdienu cilvēki apkārtējās vides ietekmē atrodas nemitīgā skābekļa badā. Papildus skābeklis, kas nokļūst cilvēka organismā, izpildot Bodyflex vingrojumus, līdzīgi kā augstas kvalitātes degviela, palīdz dedzināt taukus, un līdz ar to palīdz tikt galā ar dažādām ķermeņa likstām. Pareizas un regulāras Bodyflex nodarbības jau pirmajā nedēļā dod ievērojamu ķermeņa izmēra samazinājumu, bet veicot šos vingrinājumus regulāri un sistemātiski, iespējams samazināt problemātisko ķermeņa zonu izmērus.

 

Kāpēc tieši Bodyflex?

 

Pastāv uzskats, ka ar Bodyflex rezultātu var sasniegt trīs līdz piecas reizes ātrāk nekā ar skriešanu. Nodarbojoties ar Bodyflex ķermeņa šūnas, elpošanas vingrinājumu rezultātā, tiek bagātinas ar skābekli, un līdz ar to strādā daudz efektīvāk, bet savukārt, dažādi mikrobi, vīrusi (kā apgalvo Bodyflex sekotāji) - nomirst. Par Bodyflex īpaši sajūsminātas ir sievietes, jo ar šiem vingrojumiem var relatīvi ātri notievēt un/vai iegūt patīkamas ķermena formas, tas ir atkarīgs no katra mērķiem. Bodyflex programma dod vispārēji tonizējošu un ārstniecisku ietekmi uz organismu kopumā. Ar Bodyflex var nodarboties plašs ieinteresentu loks, tai skaitā arī jaunās māmiņas, kurām ir nepieciešams atjaunot formu pēc dzemdībām, arī tās, kuras baro bērnu ar krūti. Tā kā ar Bodyflex vingrojumu palīdzību organisms tiek piesātināts ar skābekli, tad nostiepjas ne tikai muskuļi, bet arī āda. Salīdzinot ar šeipinga, aerobikas un citām līdzīgām sporta nodarbībām, nogurums pēc Bodyflex ir mazāk izteikts.
 

Ļoti svarīgi ir ar Bodyflex nodarboties regulāri. Lai nodarbotos ar Bodyflex nav nepieciešama spēcīga fiziska piepūles, jo galveno vietu šajā sistēmā ieņem elpošana, tāpēc, lai sasniegtu rezultātus ir nepieciešams laiks.  

Kas nedrīkst nodarboties ar Bodyflex?

 Ar Bodyflex NEDRĪKST nodarboties: 
* grūtnieces; 
* pēcoperācijas periodā; 
* hronisku slimību saasināšanās periodā. 
Citos veselības problēmu gadījumos drīkst nodarboties ar Bodyflex, taču ir ieteicams maigāks nodarbību režīms.

 

 

Kāpēc es droši par to varu runāt? 
Vairāku gadu garumā esmu vadījusi BodyFlex nodarbības, kas ir devušas redzamus rezultātus, kā arī esmu piedalījusies dažādos projektos, kas saistīti ar svara samazināšanu (tai skaitā arī ar saviem audzēkņiem šovā “Dejo nost”).

 

 

 

Tā ir Jūsu iespēja rīkoties, šeit un tagad! 

Savā labā! 
Savu bērnu labā, kuri vēlas, lai tētis vai mamma ir veseli, nākotnes vārdā. 
Jums ir nepieciešama šī nākotne, bet jūs tik muļķīgi to ierobežojiet. Kāpēc?

 

Atceries - Tavs augums Tavās rokās! RĪKOJIES!

Jaunas grupas nodarbības 18. un 25.februārī 11.00 - 12.30 
4. un 11.februārī vietu nav

<iframe height="74" scrolling="no" src="{C} style=" max-width:="" 100%;="" border-width:="" initial;="" border-style:="" none;="" height:="" 74px;="" width:="" 618px;"="" width="618">&lt;/div&gt;&lt;strong&gt;&amp;nbsp; &amp;nbsp;&lt;/strong&gt;&lt;div&gt;&lt;strong&gt;Vieta&lt;/strong&gt;&amp;nbsp;- Matīsa iela 46 (ieeja caur pagalmu).&lt;br /&gt;&lt;strong&gt;Maksa&lt;/strong&gt;&amp;nbsp;par abām nodarbībām&amp;nbsp;&lt;u&gt;līdz 11.februārim 25.00EUR&lt;/u&gt;, no 12.februāra 35.00EUR.&amp;nbsp;&lt;br /&gt;Iespējamas Skype konsultācijas.&amp;nbsp;&lt;br /&gt;&lt;strong&gt;Sīkāku info&lt;/strong&gt;&amp;nbsp;var iegūt, rakstot - vanaga.juta@gmail.com&amp;nbsp;&lt;br /&gt;&lt;strong&gt;&lt;a data-cke-saved-href="http://jutavanaga.lv/" href="http://jutavanaga.lv/" rel="nofollow" target="_blank" style="color: rgb(37, 37, 37); text-decoration: underline;"&gt;www.jutavanaga.lv&lt;/a&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/div&gt;&lt;/div&gt;&lt;/div&gt;&lt;/div&gt;&lt;/cke:body&gt;&lt;/cke:html&gt;&lt;/div&gt; &lt;/div&gt; &lt;/div&gt; &lt;/div&gt;</div></div></div></div></body></html>