Saules paneļi kalkulators, saules paneļi privātmājai, saules paneļu komplekts!

Kāpēc Kučinskis un Vējonis nespēj rīkoties šajā krīzes situācijā?

 

Jau vairākus gadus esmu nodarbojusies ar socioniku, vērodama cilvēkus, tai skaitā, politiķus un daudzas citas Latvijā un ārzemēs pazīstamas personības. Mans intereses objekts ir cilvēka psihes uzbūve un to, kā psihes iezīmes atspoguļojas personas darbos. Tāpēc es varu Jums pastāstīt dažas interesantas lietas, kas notiek šobrīd galvā šīm abām personām, no kurām tauta gaida spēcīgu rīcību, atbildības uzņemšanos un spēju aizstāvēt Latvijas tēlu starptautiskā telpā.

 

Šī brīža situācija izgaismo pat ļoti skaidri un labi to, kāda veida psihes uzbūve ir Mārim Kučinskim un Raimondam Vējonim.  Abi šie kungi, kas dotajā brīdī ir augstākās amatpersonās valstī, socionikā dēvējami kā Intuitīvi Ētiskie tipi, kam pie vērtībām ir sajūtu sensorika. Šie divi Intuirīvi Ētiskie tipi ir labi komunikātori, prot vaidot draudzīgas saites, mierīgos apstākļos, svarīgas ir labas attiecības, miers, harmonija un spēja realizēt savus talantus. Ir bagāta iekšējā pasaule, spēj ģenerēt dažādas idejas, virzās uz priekšu dzīvē lēnām – brīžiem ir darba spējas ir augšā, brīžīem ir lejā.  Abi ir svārstīgie tipi – nozīmīgu lēmumu pieņemšanas brīdī var būt panika, stress un nevēlēšanās risināt situāciju.

 

Ko tauta gaida un kādai vajadzētu būt rīcībai?

Viņiem vajadzētu spēt darboties krīzes apstākļos, ātri pieņemt lēmumus, spēt aizstāvēt savējo cilvēku intereses. Būt spēcīgiem un pārliecinošiem. Darīt visu, lai rastos drošības sajūta un sajūta, ka ir kāds kurš pastāv un rūpējas par mums. Spēt piespiest sevi un citus, darbība “Šeit un tagad”,  un parādīt ar savu pārliecību – savu spēku un ka “šeit ir boss”. Ārkārtas situācijā  pierādīt savu spēju darboties.

 

Tā socionikā ir saucamā – varas sensorika un augsta griba, kas bija ex prezidentei Vairai Vīķei – Freibergai.

Patreizējiem Latvijas valsts pārstāvjiem nav tādu spēcīgo funkciju psihes struktūrā. Mārim Kučinskim šī funkcija darbojas tikai uz 30 procentiem, kas skar tikai tuvākos cilvēkus un tā ieslēdzas pirmajā brīdī, kad viņš ienāk nepazīstamā situācijā – pirmās 30 minūtes. Patstāvīgā darbībā šāda veida aktivitāte no Māra Kučinska nav sagaidām.

 

 

Kā mēs redzam video, Kučinska kungam, aizstāvot sevi par aizrādījumiem, nepadarītajos darbos, ir "pacēlušās spalvas" un viņš ar lielu drosmi un varēšanu aizstāv sevi. Šajā brīdī viņš ir tāds, kādu tautai un viņam pašam gribētos sevi redzēt biežāk, kā arī  atzīst raidījuma vadītājs Domburs. Tā ir varas sensorika, kas ik pa laikam ieslēdzas šim tipam un tik pat ātri arī izslēdzas. Tā nav patstāvīga un, tā ir tāda kā maska, plāns ledus, pa kuru staigā Kučinksa kungs.

Kučinska kungs apgalvo, ka sevi kontrolē un tā varētu būt patiesībā, jo šādos mirkļos, kad viņam ieslēdzas varas sensorika, viņš var palikt ļoti ass, neiecietīgs un neadekvāts. Tāpēc labāk viņam sevi nokontrolēt, nekā kārtējo reizi parādīt, ne to savu pusi, kuru viņš vēlējās rādīt.

 

Līdzīgi ir arī Raimondam Vējonim, kurš iespējams ir arī ar uz 30 procentiem darbojošos varas sensoriku, vai pat vājāku un zemu gribu. Bet toties ir augsta emocija, spēja silti pasmaidīt un iepriecināt emocionāli citus.

 

Gan Mārim Kučinskim, gan Raimondam Vējonim ir zemapziņā vēlme, lai kāds cits uzņemas šos darbus, kas viņiem pašiem būtu jāizdara šajā krīzes situācijā.

 

Saprast un piedot – tas ir vienīgais, ko varu ieteikt. Viņiem abiem ir zema griba pēc psihosofijas, kas arī pazemina aktivitāti krīzes situācijās.

Ko no viņiem abiem var gaidīt? Noteikti ne spēku un varu,  pat ja mēs viņus aizsūtīsim uz 2 gadiem armijā un 10 kursos par pārliecību. Oratora spējas gan viņi varētu uzlabot, jo tas ir viņiem pa spēkam. Vismaz būt pārliecinātiem par to, ko viņi runā. Valsts sektorā kā valsts pārstāvjiem, viņi var būt tikai ar ļoti lielu atbalstu. Bet tas, kur viņi patiesu labumu varētu dot, ir kā padomdevēji citiem, rīcību plānos. Dažādu ideju ģenerēšanā un radošajā sfērā. Arī ar biznesu var nodarboties, jo redzams, ka ir spēja rīkoties ar liela liela apjoma naudas līdzekļiem.

 

Tiem, kam interesē palasīt sīkāk par šiem psihes tiemiem, kas ir Vējonim un Kučinskim, varat lasīt šeit:

Māris Kučinskis: Hakslijs: ENFP: http://pertipo.lv/lv/sociotipi/padomdevejs-hakslijs-enfp/

Raimonds Vējonis: Iespējams arī Hakslija tips, vai Dostojevskis: http://pertipo.lv/lv/sociotipi/humanists-dostojevskis-infj/