Saules paneļi kalkulators, saules paneļi privātmājai, saules paneļu komplekts!

Socionikas interesenti dodas ekskursijā

 

 

Socionikas klubs organizē ekskursiju, kurā var piedalīties ikviens, kuru interesē socionika un vēlas iepazīties ar aktīviem socioniķiem. Kopumā būsim 15-17 socioniķi. 
Pasākumam var pieteikties arī tie kas nekad vēl nav bijuši nevienā no mūsu pasākumiem.

Mērķis – sadraudzības pasākums socionikas interesentiem, kurā iepazīsim tuvāk viens otra tipus, iepazīsim dažādus interesantus Pierīgas objektus. 

Dienu pavadīsim pastaigājoties, malkojot kafiju un tēju un līdzpaņemtās uzkodas. Vakarā čilosim Kr.Valdemāra 53 ar suši, vīnu un citām uzkodām.

 

Ekskursijas plāns: 


08:30 – Izbraukšana no Rīgas 
– Rīgas augstākā skatu punkta apmeklēšana, kāpšana tornī. 
– Pēc torņa apmeklēšanas, pēc ~20-30 min. Statoil apmeklējums rīta kafijas un tējas iegādei, WC apmeklējums 
– Ierodamies Ķemeros, lai veiktu ~4km garu pastaigu, aplūkotu spēcīgas koncentrācijas sēravotu un pieredzētu Latvijas ainavai neierastu skatu ar spilgti zaļu sēravotu. 
– Ierodamies Raganu purvā, lai dotos 1,8km garā pastaigā un apskatītu nedaudz citādu purva ainavu, kā arī apskatītu Latvijā reti sastopamu dabas parādību – Sēra dīķus (vietā kur sērūdens avoti izplūst virszemē ir izveidojušies vairāki dīķi, kuros uzkrājas no avotiem plūstošais ūdens). 12.03. dīķi gan visticamāk arvien būs aizsaluši, tomēr pavasaris tuvojas ar tādu joni, ka nekas nav paredzams.
– Sasniedzam Kaņiera ezeru, lai apskatītu Kaņiera pilskalnu, zāļu purvu, uzkāptu tornī, ieturētu līdzpaņemtās uzkodas un iemalkotu karstus dzērienus. 
– Ierodamies dabas liegumā „Cenas tīrelis”, kur dodamies 6,5km garā pastaigā pa purva laipu. Ceļā apskatām kūdras ieguves lauku, 2 torņus, purva ezerus un baudām rudenīgu purva ainavu. 
– Ja būs interese, varam apmeklēt pa ceļam esošo Lāču maiznīcu, gardumu iegādei vakara čilošanai!
Ap 18-19 atgriešanās Rīgā.

 

Pēc ekskursijas visi tiekam nogādāti Kr.Valdemāra 53, kur pasūtam picas, suši, vīnu, tēju kafiju un turpinām čilot un atgūties no garās dienas.

Dalības maksa 17.00 EUR, kas sevī ietver transporta, degvielas un šofera izmaksas. Jāsamaksā līdz 6. martam. Zaiga Kaire Swedbank, AS LV22HABA0551006561283
Sarežģītība minimāla, tomēr jārēķinās, ka kopumā nostaigāsim apmēram 15km. 
Apavi, apģērbs – piemēroti brišanai pa brīvdabas objektiem, kur 12.03. var būt gan sniegs, gan dubļi, gan brīnišķīgi saulains un sauss. 

Ekskursijas plānu mums sagatavoja socionikas kluba biedre Zaiga, kas organizē dažādus interesantus izbraucienus, tomēr šoreiz mums būs vairāk čila pasākums un dabas baudīšana :)


Ja netiec uz socionikas sadraudzības pasākumu un/vai vēlies doties kādā citā interesantā ekskursijā arī pēc tam, vari aplūkot Zaigas ekskursiju plānu - http://ej.uz/uzzini_iepazisti vai https://www.facebook.com/iepazit

Atzīmējies pasākumā, ka nāksi un raksti info@pertipo.lv