Saules paneļi kalkulators, saules paneļi privātmājai, saules paneļu komplekts!

Personības izziņas un karjeras konsultācija

 

Ja esi sevis meklējumos vai arī jūti, ka ir daudz neatbildētu jautājumu par sevi, tad personības izziņas vai karjeras konsultācija, kas balstītas uz socioniku, Tev noderēs, lai saprastu, ar ko dzīvē visalbāk nodarboties un par ko beigt raizēties!

 

#Kā tas notiek?

 

Lai noteiktu cilvēka sociotipu tiek veikta intervija, kas ilgst no 30 līdz 40 minūtēm. Intervijas laikā tiek analizēta cilvēka valoda, intonācija un informācijas pasniegšanas veids, kā arī neverbālie aspekti, reaģējot uz šīm vai citām tēmām. Visbiežāk intervijā tiek uzdoti ikdienišķi jautājumi, kurus cilvēki uzdod, kad pirmo reizi satiekas. Papildus tipa diagnostikai izmanto zīmējumu analīzes metodi.

Tāpat tiek uzdoti arī specifiski jautājumi, kas saistīti ar intervējamā darbu un ikdienas gaitām.

Nobeigumā tiek uzdoti jautājumi, ar kuru palīdzību tiek precizēts sociotips - visbiežāk tiek uzdoti pāris jautājumui par stiprajām vai par vājajām funkcijām.

 

#Kad ir noteikts tips, var sākt pilnvērtīgu konsultāciju:

  • tiek raksturotas cilvēka spēcīgākās funkcijas – dabas dotie talanti, ar ko spēj nodarboties katru dienu un nepagurt, tiek palīdzēts rast atbildi uz jautājumiem, kā atklāt savus talantus, ar ko nodarboties, ja nav īstā profesija;
  • tiek pastāstīts par to, kādu masku valkāt sabiedrībā, kādi ir intervējamā uzskati par to, kādam viņam būtu jāizskatās.
  • intervējamais tiek informēts, par ko visbiežāk konkrētā tipa pārstāvji ir nepārliecināti, kādi ir viņa kompleksi un par ko nevajadzētu raizēties.
  • kopā ar intervējamo tiek rastas atbildes par to, kas ir jānodrošina, lai spētu labi veikt savus darba pienākumus un kas motivē darbam.
  • tāpat tiek aplūkoti jautājumi par to, ko cilvēks vēlas saņemt attiecībās un kas ir tas, ko cilvēks dabīgi sniedz attiecībās. (atsevišķi realizēt konsultāciju otrās puses meklētājiem, sniedzot ieskatu par to, kāds izskatās saderīgais un kādas būtu ideālas attiecības).
  • tiek pastāstīts arī par īpašam specifiskām personības iezīmēm no Reiņina pazīmēm.

#Karjeras konsultants:

 

Ineta Meldere – SIA „Pertipo” valdes priekšsēdētāja - personāla atlases projektu vadītāja, Socionikas kluba vadītāja. Ar spēcīgu iespēju intuīcijas palīdzību konsultē un rod veidu, kā justies labāk, komfortablāk un pilnvērtīgāk,dzīvojot savu dzīvi.

 

#Konsultācijas ilgums:

 

No 1,5 līdz 2 stundas

 

#Maksa par vienu konsultāciju:

 

30.- EUR (iesk. PVN)

 

#Norises vieta:

 

Kr.Valdemāra 14. (2.stāvs) pa labi, 1.kabinets vai Tērbatas iela 33/35-2 (Ieeja no Lāčplēša ielas)

Lai pieteiktos konsultācijai, lūdzu, aizpildiet šo formu vai rakstiet ineta.meldere@pertipo.lv, zvaniet 27542276

Atstāj ziņu/jautājumu
* Vārds
Uzvārds
* E-pasts
Telefons
- vēlos saņemt atbildi e-pastā
- vēlos saņemt atbildi pa telefonu
Piezīmes