Saules paneļi kalkulators, saules paneļi privātmājai, saules paneļu komplekts!

Emociju ētika un emocija no psihosofijas

 

Emociju ētika - novērtē cita garastāvokļa intensitāti – sadrūmis, saskumis, saskābis, priecīgs, sapriecājies, pacitālts. Novērtē lietas – bailīgi, smagnēji, vienmuļi, garlaicīgi, šausmīgi utt. Nav obligāti, ka izrāda šīs emocijas, bet spēj to visu novērtēt, vai izteikt, piemēram, ja emocija ir pēdējā - ceturtā. Bet tā pat šī emocija (psihosofiskā), kad būs nepieciešams, ieslēgsies kā lielgabals un spēs izslēgt apkārt esošos ar tās lielo intensitāti. 

Pati emocija no psihosofijas iedos tipam to kā viņš glīti un skaisti vēlēsies izskatīties un cik ļoti pievērš uzmanību savam ārējam izskatam tieši skaistuma ziņā. Gaumes plašums. Tāpēc ir intuitīvie tipi, kas rotāsies un salikt kopā estētiski saderošas lietas, un skaisti izskatīties nebūs problēmu. Spēs veikt estētiski skaistus darbus. Tāpēc sensorika nav uzreiz skaistums. Sensorika ir ķermeņa noteiktība, detalizēta sajūtu raksturojums savam ķermenim, un citām lietām. Pamatīgāki un tiešāki cilvēka žesti. Bet šoreiz vairāk par emociju un emociju ētiku.

Hamlets, Igo, Dimā un Jesēņins ar pēdējo emociju psihosofijā var izskatīties ļoti lakoniski un vienārši un daudz neaizrauties ar dažādu krāšņu tērpu izvēli. Kā arī neizrādīs ārēji daudz emociju sejā. Bet, kad būs nepieciešams, to ieslēgs. Ja pēdējā emocija, tad šo emociju ētiku nodrošinās caur pārējiem psihosofiskajiem enerģijas nesējiem – fizika – sarūpēs, griba – vēlēsies to mainīt, loģika – paskaidros, izstāstīs.

Ja Igo ar 1. emociju un 4. loģiku, tad emocijas vairāk tiks izrādītas, savas gaumes veidolā, skaistā noformējumā. Patīkamas gaisotnes radīšanā caur saviem darbiņiem, savu emociju ekspresiju, un vēlmi to visu pārmainīt.

Uztaisīt neapmierinātu ģīmi spēs arī Igo un Hamlets ar pēdējo emociju. Par cik viņiem 7. funkcija ir attiecību ētika (socionikas modelis A), tad paudīs kā caur attieksmi, parādot ka viņiem kaut kas nepatīk.

Lai socionikau apgūtu korekti, ir tomēr jāskatās plašāk un jāveido priekšstats sev kā cilvēks izpaužas no psihosofiskā viedokļa.