Saules paneļi kalkulators, saules paneļi privātmājai, saules paneļu komplekts!

Aktivizācijas attiecības. 
Aktivizācijas attiecībās saskarsme parasti veidojas uzreiz. Tajā nerodas nekādi apgrūtinājumi, kas attiecību sākumā patīkami pārsteidz. Partneri viens otru „iesilda”, veicina aktivitāti, paceļ pašapziņu. Tādas attiecības, īpaši labvēlīgus apakštipus, ļoti piesaista. Kontakts veidojas ātrāk, kā duālajās attiecībās. Laika gaitā reizēm rodas „pārkaršana”, parādās nogurums no partnera, kurš jūs patstāvīgi aktivizē. Šādā gadījumā vajag no partnera attālināties. Pēc kāda laika atkal rodas vēlme izjust aktivizācijas iedarbību. Attiecības var iegūt pulsācijas raksturu. Šādas attiecības ir patīkamas un vieglas atpūtā, bet rada problēmas, kad partneri sāk kopīgu darbu. Nepatīkami ir tad, kad partneri sāk dot viens otram padomus par vājajām pozīcijām, tā vietā, lai šīs problēmas atrisinātu paši. Šādu padomu lietderību nevar noliegt, tomēr partneris vairāk gaida, ka otrs uzņemsies to risināšanu, nevis sniegs tikai padomus par to. Slikti ir tas, ka lai kā jūs trenētu savas vājās puses, attīstīt tās tādā līmenī, kā pašam gribētos, diez vai sanāks.
Grūtības rodas arī tad, kad aktivizatori nodod informāciju, ne tādā formā, kādā jūs viņu vēlētos dzirdēt. Vienam informācija liekas pārāk plaša un neskaidra, otram tieši pretēji, pārāk vienkārša, piezemēta un pavirša. Tas izskaidrojams ar to, ka aktivizācijas pārī viens vienmēr ir iracionālais, bet otrs – racionālais. Informācijas saturs partnerus apmierina. Aktivizācijas attiecības neder ikdienā, jo nenodrošina optimālu dzīvības procesu norisi. Tās ir nozīmīgas saskarsmē svētkos, brīvdienās, kad vajag atpūsties, bet ne strādāt. Jo racionāliem un iracionāliem ir divi dažādi darba ritmi. Tādēļ partneris reizēm liekas neparedzams un ka uz viņu nevar paļauties. Katrs rīkojas pēc saviem ieskatiem, īpaši nerēķinoties ar partneri. Viens uz otru nekad pilnībā nevar paļauties.
Satiekoties vienam ar otru, pateicoties aktivizācijas attiecībām, izjūt patīkamu uzbudinājumu, garīgu pacēlumu, rodas „svētku” noskaņojums. Pārāk cieša un ilga saskarsme nogurdina aktivizatorus.
Termins „aktivizācija” labi der diviem introvertiem, kuri kopā kļūst atklātāki, aktīvāki. Uz diviem ekstravertiem tas iedarbojas ar pretēju zīmi: nomierina, atvēsina, introvertē šo pāri.

Gulenko V.V., Molodcovs A.V. – Ievads socionikā.