Saules paneļi kalkulators, saules paneļi privātmājai, saules paneļu komplekts!

Pilnīga pretstata attiecības. 
Tās ir mainīgas distances attiecības. Ir ļoti grūtu radīt vajadzīgo psiholoģisko distanci. Tas izdodas, tikai attiecībās, starp diviem partnerim. Trešā partnera iejaukšanās visu sagrauj: sākas nepamatota partnera viedokļa apstrīdēšana (verbālā funkcija), kas reizēm pāraug strīdos. Neviens negrib zaudēt autoritāti klausītāju acīs, jo runa ir par partneru spēcīgākajām funkcijām.
Viņi ir sajūsmā par otra izturēšanos sabiedrībā, sirsnību, labsirdību un maigumu. Tas veicina satuvināšanos.
Grupu attiecībās, psiholoģiskais klimats, negaidīti sāk mainīties. Introvertais pamazām attālinās, zūd sākotnējais draudzīgums, attiecības kļūst formālas, rodas spriedze. Abi sāk nožēlot, iepriekšējās uzticības pilnās attiecības, - ekstravertam liekas, ka viņu nesaprot, pret viņu ir noliedzoša attieksme. Tas, pārsteidz, jo divatā savstarpējā sapratne, liekas, bija ļoti laba. Intovertais partneris atvēsina un it kā dzēš ekstravertā aktivitāti: viņa balsī parādās aizvainojošas intonācijas, viņš sāk asi kritizēt ekstravertu. Ekstraverts sāk atbildēt tāpat.
Šis attiecības, attālināti atgādina, pusdualitātes un revīzijas attiecību mijiedarbību. Ekstraverts, atrodas neaizsargātākā pozīcijā. No vienas puses viņš jūtas ”kā ienaidnieka aizmugurē”: visu sāk uztvert, kā adresētu sev, baidās izdarīt ko nepareizu, baidās tikt atmaskots. No otras puses, viņš nevar nepamanīt, ka viņa partneris ir godprātīgs un labs cilvēks. Tikai augsts intelektuālais līmenis, partneriem var palīdzēt izvairītie no savstarpējiem aizvainojumiem.
Jo šajās attiecībās viss kas ir vajadzīgs Tev, otram neliekas tik svarīgs un otrādi, kā arī dzīves pamatvērtības un uzskati ir ļoti atšķirīgi.

Gulenko V.V., Molodcovs A.V. – Ievads socionikā.