Saules paneļi kalkulators, saules paneļi privātmājai, saules paneļu komplekts!

Super ego attiecības. 
Cieņas pilnas attiecības partneriem vienam pret otru. Superego nozīmē ’’virs-es’’. Partneri uztver, kā tālu, noslēpumainu ideālu. Interesi rada partnera manieres, domāšanas veids. Ir iekšējas simpātijas vienam pret otru, bet ārēji attiecības izskatās kā vēsas. Tā izpaužas šīs tālas distances attiecības. Ja sarunu tēma, neinteresē abus, saskarsme ir formāla. Ir lielāka vēlme izteikt savu viedokli, nekā uzklausīt partneri. Tas izskaidrojams ar to, ka sarunu tēma sakrīt ar viena vadošo, spēcīgo funkciju un otra trenējamo, normatīvo funkciju, ko klausīties nav interesanti. Rodas iespaids, ka tevi saprot un tu interesē otru, bet ir aizdomas, ka šī interese ir virspusēja.
Kad partneri ir satuvinājušies, attiecības iegūst jaunu, nepatīkamu nokrāsu.
Saskanīgiem apakštipiem, savstarpējā sapratne vārdos, joprojām ir laba. Darbos, liekas, ka partneris visu dara par spīti. Par saviem nodomiem, vai nu nebrīdina, vai neuzklausa otra viedokli. Abi partneri rīkojas pretēji tam, ko no viņa gaida otrs partneris. Tāpēc rodas asi strīdi. Iekšējās simpātijas pret partneri saglabājas. Cerība, ka ideāls, tomēr ir sasniedzams, nezūd.
Partneru ekstra – intro versija spēcīgi ietekmē, šīs attiecības. Viens no diviem ekstravertiem, kurus saista, superego attiecības, parasti ir neapmierināts ar otru, jo partneris neizrāda pietiekoši daudz uzmanības un ir pārāk aizņemts ar citām lietām. Introvertajiem šķiet, ka partneris ir pārāk uzmācīgs, neliek mieru. Abos gadījumos, tuvās attiecībās, rodas strīdi un pārpratumi.

Gulenko V.V., Molodcovs A.V. – Ievads socionikā.