Saules paneļi kalkulators, saules paneļi privātmājai, saules paneļu komplekts!

Vienādo attiecības. 
Starp identiskajiem partneriem veidojas pilnīgas sapratnes attiecības, bet viņi nevar viens otram palīdzēt vājajās funkcijās. Identisko tipu personības vienādi skatās uz pasauli, analogi apspriež ienākošo informāciju, izdara gandrīz vienādus secinājumus, kā arī saskaras ar vienām un tām pašām problēmām.
Rodas līdzjūtība vienam pret otru. Gribas partneri atbalstīt, attaisnot jebkurā veidā, tāpēc ka pats šādā situācijā būtu rīkojies līdzīgi.
Identiskās attiecības ātri apnīk. Nesaņemot jaunu informāciju no partnera, saproti, ka šādas attiecības nav vajadzīgas. Neinformēts partneris liekas garlaicīgs, neinteresants. Pēc kāda laika attiecības kļūst neitrālas vai vienaldzīgas. Par to nav ko brīnīties, jo pēc informācijas apmaiņas, to nav interesanti apspriest, zinot, ka partneris nonāks pie tādiem pašiem secinājumiem, kādiem būtu nonācis pats.
Veiksmīga saskarsme veidojas tad, ja partneriem ir atšķirīgas zināšanas un pieredze. Tad var rasties liela interese par partneri, tāpēc, ka notiek ātra un efektīva apmācība – informācijas nodošana. Tādas attiecības ir ideālas pārim „skolotājs – skolēns”. Šādiem pāriem darbs ir efektīvs, jo tiek apvienoti spēki kopīgam darbam.
Saskanīgiem apakštipiem saskarsme ir viegla un patīkama. Nesaskanīgu apakštipu partneri raugās viens uz otru ar neuzticību, liekas, ka viņi ir pārāk centīgi un pārspīlē. Vienādo attiecībām ir liela audzinoša nozīme, tās ļauj paskatīties uz sevi no malas, novērtēt savas pozitīvās un negatīvās īpašības. Paskatīties uz sevi no malas – tas ne vienmēr ir patīkami. Savas balss ieraksts magnetafonā, kuru pēc tam noklausies, liekas ne tāds, daudz sliktāks, kā biji iedomājies. Šīs attiecības palīdz izstrādāt adekvātu pašnovērtējumu.

Gulenko V.V. Molodcovs A.V. – Ievads socionikā.