Saules paneļi kalkulators, saules paneļi privātmājai, saules paneļu komplekts!

 
Maršals Žukovs.

Divos vārdos: Līdz kaulam reālists
Funkcijas: Sensori-loģiskais ekstraverts
Tipa nosaukums pēc MBTI: ESTP
Kvadra: 2 Beta (Jesēņins, Žukovs, Hamlets, Maksims)
Kvadras vērtības:
Maršals (Žukovs, ESTP) 
Maršals (Žukovs, ESTP)
Viņam patīk atrasties cilvēkos. Māk objektīvi novērtēt lietu kvalitāti. Cilvēks, kuram nepieciešama telpa, lai varētu brīvi darboties. Mīl un prot atstāt spilgtu iespaidu uz apkārtējiem, bet par to, kāds ir šis iespaids, īpaši neuztraucas. Labs vadītājs, sevišķi krīzes situācijās, kad lēmums jāpieņem maksimāli ātri. Tiesa gan ilgstoši nemainīgā situācijā kļūst garlaicīgi.
Piemīt spēcīga, mērķtiecīga, «partijiska» loģika, kas nav domāta filozofiskai prātošanai. Izlēmīgs, drosmīgs, viņu nebaida konkurence, ja nepieciešams, spējīgs uz spēcīgu emocionālu spiedienu. Patīk disciplīna. Piespiežot sevi, sasniedz to, kas citiem šķiet neiespējami. Ja kāds apšauba viņa spējas, droši un pārliecināti atbild izaicinājumam. Azartisks, patīk mēroties spēkiem. Noskaņots uzvarēt par katru cenu – nav nozīmes, vai tas ir strīds, sacensības vai biznesa karalauks. Ātri aptver radušos situāciju un spēku izvietojumu. Māk ietekmēt cilvēkus gan ar vārdiem, gan darbiem. Māk atrast pretinieka vājāko vietu, izstrādāt darbības stratēģiju, dažādot gājienu taktiku un precīzi virzīt izšķirošo triecienu. Ātri uztver otra darbības loģiku. Jo mērķis grūtāk sasniedzams, jo Žukovs vairāk to iekāro un ietiepīgāk pēc tā tiecas. Spēj ļoti ilgi atrasties mobilizācijas stāvoklī. Jo bīstamāka situācija, jo koncentrētāks, izlēmīgāks kļūst. Labprātīgi neatkāpjas un nemaina savus plānus. Ja ar tiešu gājienu neizdodas panākt savu, sāk apiešanu no mugurpuses vai darbojas, izmantojot trešo personu. Ietiepīgs un nepiekāpīgs uzskatos, bet mērķa interesēs var ļauties īslaicīgam kompromisam. Spilgta neatkarības izjūta. Tieksme rīkoties pārsteidzīgi, lai gan parasti vispirms cenšas savākt visu iespējamo informāciju. Visu dara aizrautīgi un kaislīgi, ar nodomu pabeigt iesākto.
Izteikumos un rīcībā ir precīzs, pārliecināts par savu taisnību, nemēdz svārstīties. Spriedumi kategoriski. Sarunā pirms atbildes mēdz nedaudz sakoncentrēties, brīdi paklusē, lai aptvertu informāciju un dotu vispārdomātāko atbildi. Vienmēr patur pēdējo vārdu, necieš, ja tiek izlemts viņa vietā. Spēj ilgstoši veikt darbu, kur nepieciešama loģika (šahs, konstruēšana projektu izstrāde u.c). Apķērīgs, atjautīgs, labi atceras faktus. Sabiedrībā ar patiku demonstrē savu erudīciju. No visa prot izdabūt savu labumu.
Ļoti darbspējīgs, var ilgstoši strādāt bez atpūtas. Labi darbojas ar rokām, meistaro, ir akurāts. Prot saimniekot, piemīt amatnieka iemaņas, pats labprāt nodarbojas ar tehnisko darbu. Visu veic maksimāli kvalitatīvi. Bieži dara vairākus darbus vienlaikus. Strādāt patīk, nav slinks. Ja viņa darbs ir vajadzīgs un labi atalgots (ja ne ar naudu, tad ar labvēlīgu apkārtējo attieksmi, apbrīnu, pateicību, rūpēm), viņš strādā no sirds, ne mirkli neļaujoties bezdarbībai, veltot laiku vienīgi kādai patīkamai sarunai. To, ko ir iemācījies darīt, pieprot visu mūžu. Neskatoties uz nepatiku pret dīkdienīgiem slaistiem, viņš reti kritizē citus par viņu kļūdām darbā un nekad neironizē par otra bezpalīdzību. Cenšas visu vienkārši un saprotami paskaidrot, minot pārliecinošus piemērus. Labprāt dod padomus un vada citu darbošanos, bet pats pavēlošu toni necieš. Tādos gadījumos pat var rīkoties pretēji.
Savus pienākumus veic mierīgi un metodiski. Labi redz citu vājās vietas un trūkumus, var sniegt īsu, bet saturā apjomīgu raksturojumu. Darbā nepārstāj kontrolēt procesa virzību, bet pārbauda to tikai galvenajos punktos, neieslīgstot detaļās. Viņu interesē galvenokārt rezultāts, ne process. Labi zina savu tuvo cilvēku un kolēģu īpašības, māk visus izkārtot tā, lai tie justos savā vietā un strādātu ar maksimālu atdevi. Viegli ievieš un uztur kārtību haotiskā kolektīvā, kur strādā dažādi ļaudis. Uzklausa visus viedokļus, bet izšķirošo vārdu patur sev. Necieš iniciatīvu no citu puses. Ciena ietekmīgus un uzņēmīgus cilvēkus, bet personiskajās attiecībās labprātāk izvēlas piekāpīgus un miermīlīgus indivīdus. Ārēji cenšas būt līdzīgs citiem, bet patiesībā necieš, ja citu spējas izrādās pārākas par viņējām. Mēdz izlikties, ka tās vispār nepamana.
Reizēm mudina sarunu biedru uz atklātību, demonstrē ieinteresētību otra problēmās, izsaka līdzjūtību, var kļūt īpaši maigs, bet tikai tik ilgi, kamēr noskaidro nepieciešamo informāciju. Nākamajā mirklī var atsalt, kļūt skarbs un nepielūdzams. Cenšas runāt pašcieņas pilnā, svarīgā tonī. Runas maniere nemainīga – mundra, optimistiska, vienmērīgi skaļa balss. Tonis visbiežāk pavēlošs, runā īsiem teikumiem un sakāmo it kā noskalda.
Grūtības ar cilvēku raksturu un vēlmju izprašanu. Ir mazliet piesardzīgs jaunu paziņu izvēlē, kaut arī cenšas to neizrādīt. Pazīšanos veido ļoti pakāpeniski un arī tikai tad, ja cilvēks viņam ir interesants. Biežāk tomēr saglabā distanci. Ja vēlas, māk atrast kopēju valodu un izveidot labas attiecības ar daudziem cilvēkiem, bet viņam neizdodas ilgstoši tās noturēt labas. Nepatiku cenšas neizrādīt, bet tas ne vienmēr izdodas. Apkārtējos pieņem tādus, kādi tie ir. Uzskata, ka labas attiecības izpaužas kā cieņa pret otru un uzmanīga attieksme pret tā materiālajām prasībām. Var gadīties, ka Žukovs piespiež tuvo cilvēku rīkoties par labu viņa materiālajām interesēm. Neapmierināts, ja spiests pakļauties otram. Parasti ir ģimenes galva. Nav labs psihologs un psiholoģija viņu pārāk neinteresē (ja nu vienīgi metodes, ar kurām psiholoģiski iedarboties uz cilvēku). Tiecas būt diktators. Pret tuviniekiem ir īpaši prasīgs. Mēdz apgalvot, ka ir taisnības pusē, atbalsta vienlīdzību, taču viņam ir gan savi mīluļi, gan nemīlamie. Labi izturas pret tiem, kuri ciena viņa draugus un iestājas pret viņa ienaidniekiem. Konflikta situācijā gaida no otra pirmo izlīguma soli. Tos, kuriem pieķēries, ilgi neatlaiž no sevis, cenšas visādi padarīt atkarīgus, «ieēdināt». Smagi pārdzīvo kritiku par iejūtīguma trūkumu. Milzīgā cenšanās būt labam un daudzās pieļautās kļūdas attiecībās reizēm vieš viņā domu, ka mīlestība ir reti sastopama greznība. Labas attiecības ar Žukovu saglabā tie, kas viņa parupjo saskarsmes manieri uztver ar humoru. Jo vairāk viņš zina par cilvēku raksturiem, jo vieglāk un patīkamāk kontaktējas ar pārējiem.
Savas jūtas prot savaldīt. Viņa noskaņojumu viegli sabojāt. Reizēm negatīvās emocijas izpaužas īslaicīgos niknuma uzliesmojumos, parasti tas notiek gadījumos, kad kāds izjauc viņa plānus. Reti saprot, kādi ir viņa emocionālā stāvokļa īstie iemesli. Cenšas «novilkt no debesīm uz zemes» pārāk sajūsminātas personas, kas aizraujas ar nepiepildāmiem sapņiem. Gandrīz nemaz nespēj mainīt un virzīt citu emocijas Viņam daudz vieglāk cilvēku pārliecināt, nekā pierunāt, lūgties vai iedvesmot. Grūtās situācijās ir noderīgs biedrs un palīgs, bez ierunām izdara, kas nepieciešams, piedāvā palīdzību pašu smagāko darbu organizēšanā. Pret mīļajiem cilvēkiem ir maigs, bet nevajag gaidīt no viņa psiholoģisko problēmu risināšanu un žēlabu uzklausīšanu, Žukovs ar to nenodarbojas. Viņu kaitina savu problēmu uzvelšana citiem. Intereses un palīdzība ir praktiska. No tematiem, kas skar dziļas ētiskas nianses, cenšas izvairīties. Nepatīk apspriest citu attiecības, izvairās runāt par jūtām. Par savām nepatikšanām arī labprātāk nestāsta, nemīl žēloties pat tad, ja tiešām ir nopietns iemesls (vienīgi var izmest ironisku piezīmi par savu neizdevušos dzīvi, ja to par tādu uzskata). Pārsvarā rada optimistiska cilvēka iespaidu, kura dzīvē viss ir kārtībā. Reizēm pārmet mājiniekiem vienaldzību pret viņu, jo nesaprot, ka paša neatkarīgā uzvedība cilvēkus nenoskaņo uz līdzjūtību un vēlēšanos izprast. Iekāre, tieksme pēc fiziskas tuvības viņam šķiet pašsaprotama lieta, taču vājā vieta ir jūtas un attiecību romantika vispār grūti saprotama. Ļoti piesardzīgs, bieži mēdz jau iepriekš brīdināt partneri, lai tas necer uz nopietnām attiecībām. Ja kādam nejauši ir atklājis savas jūtas, tad drīz sāk justies nelāgi. Izvairās ne tikai no mīlestības, bet arī no citām jūtām.
Neprot rīkoties ar savu laiku. Var nepamanīt gan negatīvās, gan pozitīvās sociālo un ekonomisko procesu attīstības tendences. Sarežģītos jautājumos rīkojas atkarībā no situācijas. Ir pārliecināts – ja strādās ātri un precīzi, tad paspēs izdarīt visu vajadzīgo. Laiku pa laikam kļūst domīgs, noslēdzas sevī, viņam rodas saasināta izjūta, ka trūkst laika, ka kaut ko var nokavēt, ka dzīve iet vai nu pārāk lēni un garlaicīgi vai pārmēru ātri, ka viņa dzīves laiks tiek tērēts veltīgi. Viņā sāk pieaugt nemiers un bažas par nākotni. Šādos brīžos viņa sejā parādās nopietna, atsvešināta izteiksme, viņš bieži lūkojas pulkstenī, kļūst steidzīgs, atrunājas ar svarīgiem darbiem. Ja viņa iekšējais līdzsvars un dzīves ritms ir izjaukts, Žukovs jūtas daudz sliktāk, nekā to spēj pamanīt apkārtējie. Ļoti augstu vērtē savu laiku. Lai neizprovocētu viņā negatīvus pārdzīvojumus, apkārtējiem ar lielu cieņu jāizturas pret viņa laiku, neliekot ilgi gaidīt, darīt bezjēdzīgus darbus utt. Bieži vien apsver perspektīvas un jaunās iespējas, kas varētu pavērties. Ar patiku uzklausa labas prognozes, cenšas sevī uzturēt ticību gaišai nākotnei.
Pieļauto kļūdu nespēj atzīt publiski, taču izdara secinājumus un nekavējoties savu rīcību maina. Turpmāk cenšas kļūdu neatkārtot, tādēļ labprātāk darbojas ar pārbaudītām metodēm. Nemīl ātras pārmaiņas, steigu, neparedzētus pavērsienus. Ja nepieciešamas novirzīties no plāna, tad jūtas izsists no ritma.
Ciena komfortu, mīl ērtas, skaistas, derīgas lietas. Māk radīt harmoniskus apstākļus gan sev, gan apkārtējiem. Taču, dzīvojot viens, var samierināties ar cietu gultu, aukstumu un kailām sienām, sevis dēļ vien viņš tādiem «niekiem» laiku netērē. Spēj ilgi ignorēt badu, salu utt. Lepojas ar savu fizisko formu vai arī pārdzīvo, ja tās nav. Patīk kompānijas, kur var emocionāli izlādēties. Parasti ciena veselīgu dzīvesveidu, bet reizēm sāk aizrauties ar uzdzīvi, izpriecām, tāpēc ātri iztērē dabas dotās veselības rezerves. Slikti attīstīta mēra izjūta. Pēc paša vārdiem, viņa veselība vienmēr ir brīnišķīga, pat ja patiesībā tā nav. Savu slikto pašsajūtu cenšas ignorēt. Taču pret tuvo cilvēku veselību ir saudzīgs. Nopietni saslimis, cenšas palikt vienatnē, ja iespējams, pat nepaziņot par savu slikto pašsajūtu vai slimību. Apkārtējiem grūti saprast, kas notiek Žukova dvēselē un tādēļ šķiet nesaprotams viņa periodiskais drūmums un aizkaitināmība. Ja jūt nopietnus signālus par nelāgu iekšējo stāvokli un pārpūli, tad viņam uznāk neticība nākotnei. To var uzlabot atpūta vai kontakti ar tuviem draugiem. Lai nostiprinātu sirdsmieru un atgūtu pārliecību par sevi, viņam nepieciešams apkārtējo atbalsts un labvēlīga attieksme. Ilgojas pēc apkārtējo atzinības, tādēļ var nepamanīt liekulību.
Pārcietis veselu virkni grūti izskaidrojamu sakāvju, gadu gaitā viņš sāk aizdomāties par likteni, par to, ka ne viss ir atkarīgs no spēka, ka pret cilvēkiem nedrīkst izturēties kā pret lietām. Tad viņam kļūst žēl reiz zaudēto un nenovērtēto cilvēku, viņš var sākt pievērsties reliģijai vai labdarībai.
Brīnišķīgs militārists, izlūkdienesta darbinieks, politiķis, labs saimnieks un saimnieciskais direktors, celtnieks, celtniecības darbu vadītājs, konstruktors, uzņēmējs, inženieris, apsardzes darbinieks, kuģa kapteinis.

Rekomendācijas

Jūs – neapšaubāmi, izlēmīgs un spēcīgas gribas cilvēks. Vienmēr nospraužat sev lielus, tālejošus mērķus. Nemīlat veltīgi tērēt spēku sīkām, nebūtiskām lietām. Jūs mākat pareizi un elastīgi reaģēt situācijās, ejat uz laicīgiem kompromisiem, bet neizlaižat no redzesloka galveno mērķi.

Jūsu darbīgais raksturs īpaši labi izpaužas kritiskās situācijās. Jūsu neatlaidīgums šķēršļu pārvarēšanā pieaug proporcionāli to daudzumam. Jūs esat ļoti azartiski, kaut arī veltīgi neriskēsiet. Jūs mīlat nodarbības, kuras dod iespēju parādīt tādas īpašības, kā drošumu, apķērību, gribasspēku un aukstasinību bīstamības brīžos. Jūs esat apveltīti ar labām organizatoriskām spējām. Jūs mākat atrast piemērotus ļaudis un pareizi tos izkārtot atkarībā no to lietišķām īpašībām un funkcionālā derīguma, mākat novirzīt to pūles galvenā mērķa sasniegšanai.

Jūs netiecaties izvietot apskatei savus nopelnus. Jūs dodat priekšroku palikt ēnā, stimulējot citus ļaudis darbībai, kura Jums ir nepieciešama. Jums raksturīga ir atbildības sajūta par uzticēto lietu. Jūsu dzīves pamatproblēma - takta un diplomātiskuma trūkums attiecībās ar cilvēkiem. Dažreiz Jūs atklāti izrādāt neiecietību pret svešiem trūkumiem un vājībām. Savu mērķu sasniegšanai Jūs brīžam esat spējīgi pārkāpt pāri citu cilvēku interesēm, ar ko varat izraisīt sev adresēto morālisko apkārtējo nosodījumu.

Atceraties, ka formulējums „mērķis attaisno līdzekļus" ne vienmēr būs pareizs. Audziniet sevī iecietību, cieniet citu ļaužu labās īpašības un jūtas. Dziļa filozofijas un reliģijas izpēte, kur tiek pamatotas vispārcilvēciskās vērtības, palīdzēs Jums dziļāk saprast cilvēka būtību. Audziniet sevī pieklājību un korektas uzvedības manieres.

Vairāk cienības izrādiet pretējā dzimuma pārstāvjiem. Nezaudējiet romantisma jūtas, bez kurām Jūsu dzīve var pārvērsties pelēkā eksistēšanā. Negaidiet no sava partnera ārkārtīgu iniciatīvu jūtu izpausmē, cenšaties biežāk demonstrēt viņam savu labo attieksmi.

Cita Jūsu problēma - pārmērīga uzmanības koncentrācija pret cilvēku trūkumiem. Tas var būt par cēloni tam, ka Jums būs netaisnīga attieksme pret viņu.

Esat iejūtīgāki un uzmanīgi, rūpējieties par ļaudīm ne tikai ar vārdiem, bet arī ar darbiem. Neatstājiet bez atbildes jums adresētos jautājumus. Uzklausot cilvēku, nedomājiet par blakus problēmām, koncentrējieties uz viņa problēmām. Novērtējiet pienācīgi intelektuālā darba lomu ražošanā.

Biežāk aizdomājieties par savu rīcību iespējamām sekām. Nekad nepārlieciet atbildību par kļūdām darbā uz citiem cilvēkiem - tas var nākotnē atspoguļoties uz Jūsu reputāciju. Mēģiniet kontrolēt tās situācijas, kuras iziet ārpus formālas saskarsmes ietvariem. Jūs ar saviem jautājumiem nevietā varat nokļūt neveiklā situācijā, kurus apkārtējie var uztvert kā takta trūkumu.