Saules paneļi kalkulators, saules paneļi privātmājai, saules paneļu komplekts!

Džeks Londons.

Dzīves moto: Dzimis līderis
Funkcijas: Loģiski-intuitīvais ekstraverts
Tipa nosaukums pēc MBTI: ENTJ
Kvadra: 3 Beta (Balzaks, Draizers, Napoleons, Džeks)
Kvadras vērtības:
Uzņēmējs (Džeks Londons, ENTJ) 
Uzņēmējs (Džeks Londons, ENTJ)
Atklāts, optimistisks skatiens un smaids, nāk kā «savējais» – drošs un pašpārliecināts. Ļoti dinamisks. Draudzīgs, impulsīvs, viņam patīk ceļot un riskēt. Bieži vien izvēlas ar risku saistītas profesijas – par kaskadieriem, tiesībsargājošo orgānu operatīvajiem darbiniekiem – visur, kur vajadzīgs prāts un asa reakcija, pat agresivitāte. Galvenā rakstura iezīme – māka racionāli darboties. Dēļ tā reizēm "uzkaras" un nespēj pieņemt kādu lēmumu. Ne pārāk orientējas modes sīkumos, ilgi nēsā vienu un to pašu apģērbu. Sievietes ar grūtībām piemeklē sev piemērotas rotas, arī kosmētiku, tāpēc lieto to minimāli vai nelieto nemaz.
Attīstītā abstraktā domāšana padara Džeku neuzmanīgu, pat vienaldzīgu pret savu ārieni, toties viņš labi parāda sevi biznesā. Brīnišķīgi orientējas darījumos, labi saredz jaunas darbības iespējas, izdevīgumu. Zina, kas veicams, lai tas kļūtu izdevīgi. Necieš neracionālu un lēnu rīcību, nesaprot, kā var darīt kaut ko, neapzinoties sekas. Tāpat necieš bezjēdzīgu rīcību un nedarbojas pretēji saviem uzskatiem. Neklusē, ja zina, kā būtu saprātīgāk. Māk rīkoties ar finansēm un nelaiž garām iespēju piepelnīties. Savus naudas līdzekļus cenšas turēt apgrozībā, iegūstot labumu no cenu starpības.
Džeka dzīve nozīmē darbošanos. Viņu saista nepārtraukta kustība. Aizraujas ar dinamiskiem sporta veidiem. Nebaidās no pārcelšanās uz jaunu vietu. Mīl lasīt ceļojumu, vēsturisko vai fantastisko literatūru, viņam ir bagāta iztēle. Arī sadzīves problēmas atrisina drīzāk, pateicoties savai izdomai un veselīgajai humora izjūtai, nekā praktiskumam. Attīstītā fantāzija un humora izjūta padara viņu par brīnišķīgu stāstnieku.
Cenšas ievērot disciplīnu, taču reglamentācija un procesa kontrole viņam īsti nepadodas. Džeks ir izmeklētājs un eksperimentētājs – vienmēr prot iegūt objektīvu informāciju, tāpēc var aktīvi iejaukties sabiedrības procesos.
Nepārtraukti interesējas par teorijām, kas varētu noderēt praksē. Viņa galds bieži vien nokrauts ar zinātniski tehniska rakstura un praktisku padomu literatūru, bet par lasīšanu Džekam ātri zūd interese, viņš vēlas apgūto tūlīt iedzīvināt. Izdomā savas metodes, lai darbu varētu veikt ātrāk un interesantāk. Nemīl noņemties ar labošanu un remontēšanu. Vienmēr gatavs dot padomu vai palīdzēt praktiski.
Prot plānot un gūst apmierinājumu no savas mākas padarīt laiku auglīgu. Ja cilvēks garlaikojas, Džeks atradīs viņam noderīgu un aizraujošu nodarbošanos, šai ziņā viņš ir nepārspējams meistars. Precīzi zina, ko un kad ir jēga darīt. Nemīl darboties bez iepriekšējas sagatavošanās. Lai atpūtas pasākums noritētu nepiespiestā un drošā gaisotnē, tiek plānota un pārdomāta gan tā organizatoriskā puse, gan pārsteigumi, kas uzjautrina un iesilda publiku.
Intuitīvi jūt laika spiedienu, uzskata par nepieļaujamu atpalikšanu, jo zina, ka rīt var būt par vēlu. Nebaidās riskēt, paļaujoties uz intuīciju. Viens no pirmajiem sāk izmantot jaunas tehnoloģijas. Necieš, ja kāds jauc viņa plānus vai atrauj no darba. Viņu saista plaša mēroga darbošanās un notikumi.
Domās bieži atgriežas pagātnē, analizējot bijušos notikumus, gūst pieredzi, cenšas atrast galvenās likumsakarības. Ātri pārvar neveiksmes, visā atrodot dzīves sniegto mācību. Viņu interesē neparastas, noslēpumainas parādības, mēģina tām atrast loģisku skaidrojumu.
Nespēj izturēt situācijas, kurās nejūt perspektīvu, necieš piespiedu gaidīšanu un bezdarbību. Ass pretinieks visām neracionālajām un neefektīvajām darba metodēm. Mīl izmēģināt sevi dažādās darbības jomās, tāpēc bieži maina intereses, profesiju, darba vietas. Iemīļotajam darbam atdod sevi visu. Zinātkārs. Var rīkoties pretēji tam, ko no viņa gaida. Godkārīgs.
Optimists, reti krīt izmisumā. Mīl jokot un uzjautrināt apkārtējos. Kontaktu uzsāk, uzrunājot sarunu biedru ar repliku vai kādu joku. Viņa humors bieži vien satur mājienus un divdomības. Saskarsmē pauž dzīvas pozitīvās emocijas. Noskaņots uz šķēršļu pārvarēšanu, tāpēc var būt skarbs, netaktisks, pat rupjš. Sarunu biedri jutīsies šokēti, bet pats Džeks – uzjautrināts. Viegli uzsāk strīdu, it īpaši, ja viņam met izaicinājumu. Strīdā ir ironisks, izsmej oponenta uzskatus. Viegli aizsvilstas un tikpat viegli norimst. Viņa straujā daba citus biedē, taču Džeks pats var nejust, ka ir viegli satracināms un ātri uzliesmo. Draugu lokā viņu uzskata par jokdari, reti kurš spēj nojaust viņa īstos pārdzīvojumus, jo Džeks tos labi slēpj.
Jūtās meklē skaisto, pastāvīgo, un to atradis, necenšas mainīt partnerus.
Vājā vieta – estētika. Īsti nejūt, kādu viņu redz citi, bet nekautrējas sevi pasniegt tādu, kāds viņš ir. Viņam vajadzīgs partneris ar attīstītu gaumi, saimniecisks un uzticams cilvēks. Bieži Džeks atstāj nevīžīga cilvēka iespaidu, bet apģērbu nēsā ar paceltu galvu. Sievietēm nepatīk svārki, vīriešiem – uzvalki.
Nepiešķir īpašu nozīmi stingrai kārtībai ap sevi. Bet starp izmētātām lietām vienmēr atrod to, kas vajadzīgs. Var dzīvot un strādāt diskomforta apstākļos, bez ērtībām. Daba viņu parasti ir apveltījusi ar veselību un izturību. Nav pārāk prasīgs ēdiena servēšanā un dzīvokļa iekārtošanā.
Tiecas pēc veselīga dzīvesveida, mīl atpūtu brīvā dabā pie ugunskura, ar dziesmām ģitāras pavadībā. Piemīt galējības attieksmē pret kaitīgajiem ieradumiem: te rīkojas bravūrīgi, te aktīvi cīnās pret tiem. Galējības iespējamas arī seksuālajā dzīvē. Saglabā savas kaislības un aizraušanos arī sirmā vecumā – gan dzied, gan dejo, gan uzjautrina viesus ar asprātībām, darbojas, kamēr vien spēj kustēties. Ja jaunībā nav ieguvis izglītību, atradis īsto vietu vai patiesu draugu, dzīves otrajā pusē ir pieskaitāms pie neveiksminiekiem, kuram bieži vien nav ne kārtīga darba, ne ģimenes.
Džekam grūti krāt naudu, jo vienmēr uzrodas kāds kārdinājums, kur to ieguldīt. Nav skopulis un tādus cilvēkus necieš. Džeks vieglāk tērē lielas summas, grūtāk šķiras no nelielām, tādēļ rodas ieskats, ka viņš ir sīkumains.
Patīk saskarsme tuvā psiholoģiskā distancē. Viņam ļoti nepieciešamas noturīgas, uzticamas cilvēciskās attiecības. Necieš un nepieļauj kontrolēšanu un neuzticēšanos, tās uztver kā aizvainojumu. Slimīgi pārdzīvo jebkuru attiecību krīzi un nejūtas spējīgs to pareizi atrisināt. Viņam patīk stipri un skaisti cilvēki.
Jūtīgs, vieglus aizvainojumus noslēpj, bet ilgi paciest nevar, kļūst agresīvs. Pret cilvēkiem, kuri viņu novērtē un mīl, ir maigs, grib rūpēties, sargāt, gatavs palīdzēt, pat atstājot savas vajadzības otrajā plānā. Baidās no viltības, tuvo cilvēku nodevības, jo ļoti uzticas un spēj dziļi pieķerties, taču nemāk sev atrast piemērotu partneri, tādēļ seko vilšanās. Ar gadiem kļūst aizdomīgs, saredz viltību tur, kur tās varbūt nemaz nav. Var nepamatoti apvainot, jo spēj noticēt baumām, sākt meklēt pierādījumus un līdz ar to pamatīgi sabojāt attiecības, kuru veidošana jau tā Džekam nedodas viegli.
Aktivizējas ekstremālās situācijās, uzskata par savu pienākumu atrast izeju nevien sev, bet arī savai komandai. Māk par sevi pastāvēt. Drošs romantiķis. Džekam vienmēr gribas pamēģināt to, ko vēl nav izbaudījis, no vilinošām situācijām grūti atteikties. Uzskata, ka cilvēkam jābūt neatlaidīgam un apveltītam ar gribasspēku. Cenšas šīs īpašības izkopt arī sevī.
Džeki bieži strādā par lidotājiem, kaskadieriem, tiesībsargājošās iestādēs, viņi ir uzņēmēji, saimniecības vadītāji, administratori, profesionāli sportisti, izmeklētāji, ārsti, labi praktiķi, celtnieki, ekonomisti, komersanti. Viņus interesē astroloģija. Tie Džeki, kas nav ieguvuši izglītību, var būt vienkārši strādnieki.

Rekomendācijas.
Jūsu spēcīgā puse - tā ir uzņēmība jaunās darbos un uzsākumos. Jaunu, vajadzīgu darbu Jūs sākat ar lielu azartu, rezultāta sasniegšanai Jūs nežēlojot spēku.

Jūs esat cilvēks ar praktisku prātu, mākat orientēt jebkuru teoriju vai ideju uz praktisko labumu. Jūs uzsākat darbīgu piedalīšanos ieviešot dzīvē jaunas tehnoloģijas. Jums nav tieksmes tērēt sevi sīkumos. Jūs it īpaši saista lieli mērķi un projekti.

Jūs var nosaukt par darbības cilvēku, tā kā Jūs neatliekat savu lēmumu izpildi uz ilgu laiku. Jūs ātri, bez ilgstošas sagatavošanās iekļaujaties jaunā darbā un cenšaties veikt to līdz galam. Jūs esat optimists, kas tic iesāktā darba panākumiem. Ar saviem plāniem Jūs labprāt dalāties ar apkārtējiem; mīlat pārbaudīt sevi dažādās darbības sfērās, droši ejat uz risku, esat gatavi jebkuru grūtību pārvarēšanai.

Dzīvē Jūs pastāvīgi saskarieties ar problēmām ikdienišķās sadzīves organizācijā. Atpūtai Jums bieži nepietiek laika. Neskatoties uz noslieci pēc veselīga dzīves veida, Jūs neregulāri rūpējaties par savu veselību. Apvienojiet derīgo ar patīkamo, pārmērīgi nekoncentrējieties uz kaut kādu vienu nodarbi.

Ievērojiet racionālu dzīves režīmu, savienojot darbu ar atpūtu. Nodarbojieties ar atveseļojošo skriešanu. Esat uzmanīgāki pret savu ārējo izskata, nenonieciniet apkārtēju uzskatus par Jums. Atliciniet vairāk uzmanības savām mājas darīšanām. Izrādiet biežāk gādību par tuviniekiem, veltiet tiem vairāk sava personiskā laikā, sagādājiet tiem patīkamus pārsteigumus, iedziļinieties to problēmās.

Cenšaties audzināt sevī estētisko gaumi. Neuzupurējiet savu ārējo izskatu dēļ mērķa, pat dēļ tā, kuri liekas Jums svarīgāki. Neizmantojiet ļaunprātīgi savas ekstravagantās izdarības, īpaši piesardzīgi izskaties par intīmām tēmām, netiecaties pievērst sev uzmanību tādējādi: apkārtējie, paši to nevēlēdamies var nepareizi Jūs saprast. Jūs varat izjaukt nepiespiesto saskarsmes atmosfēru, nostādot sevi un draugus neveiklā stāvoklī.

Cita Jūsu problēma ir saistīta ar divdomīgu humoru un jokiem, kuri ne vienmēr var būt pareizi uztverti un saprasti. Esat taktiski un pieklājīgi savos izteikumos. Netiecaties pacelt ļaudīm garastāvokli par katru cenu. Atceraties, ka nevis visi mīl jokojošu toni, un vēl jo vairāk ironiju vai izsmieklus. Izvairieties no liekas emocionālas familiaritātes saskarsmē, audziniet sevī pieklājību un labas manieres. Tas paaugstinās Jūsu pašnovērtējumu un izraisīs apkārtējos cieņu.

Ne izejiet uz konfrontāciju saistībā ar nebūtiskiem jautājumiem – ar to Jūs varat izraisīt nepatiku pret sevi no vairākuma puses un zaudēt cieņu viņu acīs. Nepieļaujiet steidzīgas savu emociju izpausmes, nepieļaujiet, lai Jūsu darbības apsteigtu domas. Labāk uz laiku attālinieties no aizkaitinājuma objekta un nomierinoties, visu pārdomājot, izsakiet viņam savus uzskatus kārtējā tikšanās reizē.